Bezpłatna diagnoza i wycena naprawy aparatu

Zapraszamy na darmową diagnozę uszkodzonego apartu fotograficznego we Wrocławiu. Bez żadnych dodatkowych kosztów przedstawimy Państwu źródło usterki oraz kosztorys jej naprawy. To Państwo decydują o tym, czy naprawa ma zostać przeprowadzona.

Naprawiamy lustrzanki cyfrowe, aparaty kompaktowe i obiektywy firm:
Canon, Olympus, Nikon, Fuji, Sony, Konica Minolta, Pentax, Kodak, Yashica / Kyocera, Tamron, Tokina, Ricoh, Casio, Metz, HP, Leica, Panasonic, JVC.

Mnogość modeli i producentów sprzętu fotograficznego sprawia, że diagnoza bywa czynnością bardzo skomplikowaną. Wymaga często rozkręcenia całego aparatu i sprawdzenia krok po kroku poszczególnych części. Takie postępowanie jest żmudne i czasochłonne, pozwala jednak na dotarcie do przyczyn występowania usterki i dokładną wycenę naprawy. Czas diagnozy to około 5 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć np. ze względu na konieczność sprowadzenia części, która aktualnie może być niedostępna na rynku.

Wystawiamy także ekspertyzy dla ubezpieczycieli, urzędów, firm.

Aparat należy dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub wysłać kurierem na adres podany w prawej górnej części strony. W przypadku serwisu wysyłkowego obowiązuje opłata 25 zł za odesłanie sprzętu kurierem UPS.

Rozumiem

Ta strona używa ciasteczek w celu zbierania anonimowych statystyk.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz ciasteczka w ustawieniach przeglądarki.